לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

 

המשך המאמר בנושא קידום אתרים:

 

קידום אתרים נתפש כתחום מסתורי אשר העיסוק בו שמור רק ליודעי דבר. למעשה, כל אחד יכול לקדם את האתר שלו בצורה סבירה עם קצת הכוונה נכונה אז החלטנו לחשוף חלק מ"סודות" התחום לשימושכם...

איך מקדמים אתרים?

לעיתים אנו נתקלים בשאלות כגון: "מדוע אני לא רואה את האתר במנועי חיפוש?", או "מדוע אני מופיע במקומות נמוכים בתוצאות?"

מאמר זה בא לענות על שאלות אלו והוא עוסק במשתנים הקובעים את דירוגו של אתר במנועי החיפוש הפופולריים כמו גוגל ובצעדים שעלינו לנקוט כבעלי אתרים כדי להבטיח את הנראות (visibility) של האתר שלנו ולהגביר את חשיפתו לקהל הגולשים. יש להדגיש כי תחום קידום האתרים הינו נושא דינאמי שמשתנה באופן תדיר ופרדיגמות שהיו נכונות לפני שנתיים, לא בהכרח נכונות כיום (חלק מזה לאור העובדה שחברות מנועי החיפוש, ובראשן גוגל, משנות אחת לכמה זמן את האלגוריתמים שלהם, שינויים שאינם חשופים לציבור ועלולים להשפיע על דירוג האתר). בכל זאת, עדיין ישנם כמה צעדים בסיסיים שבאמצעותם נוכל לדחוף את האתר לראש הטבלה.

מהו קידום אתרים?
קידום אתרים הינו שם כולל למשפחה של שירותים ופעילויות שמטרתן היא שיפור נראות האתר ברשת (בעיקר על-ידי שיפור מיקומו במנועי חיפוש אולם לא רק), לצורך הגדלת נפחי תעבורת הגולשים הנכנסים אל האתר. שירותי קידום מקצועיים אלו מוצעים על-ידי חברות המתמחות בקידום אתרים אולם ישנם צעדים שבעלי אתרים יכולים לנקוט באופן עצמאי כדי לקדם את אתריהם.

קידום במנועי חיפוש - האספקט הקלאסי של קידום אתרים הוא קידום האתר במנועי חיפוש. קידום זה מתחלק לשני סוגים עיקריים - קידום טבעי, כלומר, דחיפת האתר לראש טבלת התוצאות באמצעות פעילויות מסוימות והכנסת מילות מפתח לתכני האתר. קיימת גם אפשרות של קידום מהיר של האתר באמצעות מסעות פרסום במסגרתם מופיע הקישור לאתר שלכם תחת קישורים ממומנים. אתם משלמים למעשה סכום כסף לחברת מנוע החיפוש בכל פעם שגולש נכנס לאתר שלכם דרך קישור ממומן. דרך זו הינה אפקטיבית עבור עסקים חדשים שטרם הצליחו להכניס דריסת רגל ממשית לרשת, ומעוניינים להגביר את זרימת הגולשים לאתר תוך זמן קצר.

קידום האתר באתרים אחרים (פורומים, אינדקסים וכיוב') - קידום האתר באמצעות הכנסת קישורים לאתרים אחרים יכולה להתבצע באמצעות פרסום מודעות בפורומים (יש להקפיד ולקרוא את חוקי הפורום ולפרסם את האתר באופן שלא יגרור את מחיקת ההודעה שלכם או חסימת המשתמש שלכם (ban)). ניתן גם לפרסם את האתר באמצעות באנרים באתרים אחרים, אם בתשלום ואם באמצעות הסכמי החלפת קישורים או באנרים עם אתרים אחרים מאותו התחום. יש לציין, כי הגדלת מספר הקישורים המפנים לאתר שלכם מאתרים אחרים תסייע משמעותית לשיפור מיקומו במנועי חיפוש (קידום טבעי).

רשימות תפוצה וקשרי לקוחות - דרך נוספת להרחיב את התעבורה לאתר היא באמצעות שמירה על קשר עם לקוחותיכם או גולשים שהביעו עניין בתכנים שאתם מציעים. הדרך הקלאסית לכך היא newsletter, מידעון הנשלח באמצעות רשימת תפוצה לגולשים שנתנו את הסכמתם להצטרפות לרשימה (נרשמו דרך האתר לדוג'). קידום האתר באמצעות דואר זבל (שליחת פרסומות לכתובות שלא נתנו את הסכמתם), למרות שאינו מהווה בישראל עבירה פלילית, זהו נוהג פסול שיכול לפגוע באמינות האתר שלכם (Mcaffee מבצעת בדיקות של אתרים (http://www.siteadvisor.com/), בין היתר גם לנושא דואר זבל, ואתרים השולחים כמויות גדולות של דואר נכנסים אצלם לרשימה השחורה של אתרים מסוכנים. לכם כגולשים, שירות זה מסייע לזהות אתרים מסוכנים עוד בשלב החיפוש בגוגל (לאחר התקנת הרכיב המתלבש על הדפדפן, הסימון V או X מופיע ברשימת התוצאות).