לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

 

scandi

גודל: 21X13.5 ס''מ

מספר עמודים: 278

אזל מהמלאי

כריכה: רכה איכותית

המיתולוגיה הסקנדינבית

כתיבה: יעקב שריג

 

המיתולוגיה הסקנדינבית, ספר נוסף בסדרה מיתוסים, מפגיש לראשונה את הקורא הישראלי עם תרבות קדומה ועשירה, מרתקת וסוערת. המיתוסים הסקנדינביים נטועים עמוק בנופים הצפוניים. רעם מרכבותיהן של ישויות על-טבעיות מתגלגל כסופת רעמים בהרים, ביערות המחט ובשדות, ומתוך הערפילים מגיחים לחשי הקוסמים והמכשפים ונפרשים הסימנים הרוניים המסתוריים.

 

 

יעקב שריג, העוסק שנים רבות בחקר המסורות הסיפוריות העממיות בסקנדינביה, מביא בספרו את סיפור יצירת העולם מתוך התהום, את סיפורו של אוֹדין הנופח רוח חיים בבני הזוג האנושיים הראשונים אַסְק ואֶמְבְּלָה, ואת תולדותיו של עץ העולם אוּגְדְרֶסִיל, הפורש את ענפיו ירוקי העד על כל העולם ושורשיו מגיעים לשלוש ממלכות – עולם המתים, עולם הענקים ועולם האלים. הספר מספר על וַלְהָלָה – משכנם של הגיבורים והמלכים הנופלים בשדה הקרב – ועל פורענויות יום הדין רַיְינָרֶק ואחרית העולם, דמדומי האלים ויצירת העולם החדש. לא נפקד גם מקומם של מעללי הטרולים והגמדים ושאר יצורים על-טבעיים ועלילות הגבורה של בני אנוש, שיצרים אפלים ורגשות נעלים משמשים בהן בערבוביה.

 

 

הנצרות איחרה להגיע לאיסלנד, ועד שנת 1000 נשמרו בה השירים המיתולוגיים וההיסטוריים, המגלים פרטים רבים על חייהם ואמונותיהם של תושבי הצפון  בתקופה הפגאנית. בסוף המאה ה-11 החלו השירים להיאסף ב"אֶדָה הפואטית" של סֶמוּנְד סִיגְפוּסוֹן, ובתחילת המאה ה-13 העלה האיסלנדי סְנוֹרִי סְטוּרְלוּסוֹן על הכתב ב"אֶדָה הפרוזאית" את שירי האדה האגדתיים, את הסאגות (סיפורי המשפחות), את המיתוסים ואת שירי המשוררים הסְקַאלדיים, שעסקו באבות הקדומים והתרפקו על עבר אידילי של אלים וגיבורים.

 

עריכה: ברוריה בן ברוך, עורך הסידרה: דן דאור

 

דאנאקוד : 396-326 מסת''ב : 965-521-021-9

 

scandi

 

גודל: 15.5*21 ס''מ
מספר עמודים: 305
מחיר: 109 ש''ח
כריכה: קשה
 

קטלוג