לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

 

hodit

גודל: 21X13.5 ס''מ

מספר עמודים: 240

מחיר קטלוגי: ₪79

כריכה: רכה איכותית 

המיתולוגיה ההודית

כתיבה: עמרם פטר

 

המיתולוגיה ההודית, הרביעי בסידרה מיתוסים, ממשיך את מסורת קודמיו: לראשונה מסופר בעברית, בידי מחבר ישראלי, מבחר גדול של מיתוסים הינדואיים. המחבר, עמרם פטר, חוקר הינדואיזם ובודהיזם, פורש בפני הקורא העברי את עלילותיהם של אלים, גיבורים, שדים ובני אנוש, בשפה קולחת ומודרנית, שיודעת בה בעת לשמר את רוח המקורות.

 

המיתוסים ההינדואים מבוססים במידה רבה על מסורת של סיפור בעל-פה. הם נאספו, נערכו וסופרו במרוצת השנים (והם עדיין מסופרים בימינו) על ידי מספרי סיפורים נודדים, שהעבירו אותן מדור לדור, אך גם שינו בהן לא מעט, הוסיפו וגרעו. זהו מארג סבוך של סיפורים ונוסחים שהתפתחו במקומות שונים, במועדים שונים ובהקשרים תרבותיים שונים, והם משקפים במידה רבה את התמורות הדתיות והחברתיות שמתוכן נרקמו. בתנאים המיוחדים של ריבוי לשוני, תרבותי ודתי המאפיינים את תת-היבשת ההודית, נוצרה ספרות מיתולוגית עשירה, מורכבת ורבגונית להפליא, שקוויה העיקריים מוצגים בספר זה.

 

הפרק הראשון כולל מבחר קטן ומייצג של סיפורים על בריאת העולם בתקופות שונות. שמונת הפרקים הבאים מתארים את עלילותיהם וקורותיהם של האלים הפופולריים ביותר, שִׁיוָה, וִישְׁנוּ קְרִישְׁנָה ודֶוִי, את סיפורם של החכמים, המלכים, האלים כבעלי-חיים, והשדים, שדמויותיהם הססגוניות והמרתקות מאכלסות את המיתוסים. הפרק האחרון מספר על מקומות חשובים של עלייה לרגל, כביטוי לרציפותם ולחיותם של הפולחן והמסורת הדתית ההינדואית. את הספר חותמים אחרית דבר, מפתח מבואר ומפת הודו המיתית.

 

עריכה: ברוריה בן ברוך, עורך הסידרה: דן דאור

 

דאנאקוד : 396-218 מסת''ב : 965-7184-22-3

 

hodit

 

גודל: 15.5*21 ס''מ
מספר עמודים: 305
מחיר: 109 ש''ח
כריכה: קשה
 

קטלוג