לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

 

eng

גודל: 21X13.5 ס''מ

מספר עמודים: 261

מחיר קטלוגי: ₪79

כריכה: רכה איכותית


 

המיתולוגיה הבריטית

כתיבה: לבנה ליטני

 

המיתולוגיה הבריטית, ספר נוסף בסידרה מיתוסים, מביא לראשונה אל הקורא העברי את אוסף הסיפורים המכוננים של תושבי האי הבריטי – וביניהם סיפורי המלך ארתור ומסדר אבירי השולחן העגול, שזכו לאינספור גירסאות ועיבודים בכל תחומי התקשורת האפשריים. המחברת, לבנה ליטני, ליקטה מתוך השפע העצום של המקורות את הסיפורים המייצגים יותר מכל את רוח התקופה שבה נכתבו ואת אלה העומדים עד היום בבסיס המורשת הבריטית, ובמידה רבה בבסיס התרבות האירופית כולה.

 

חלקו הראשון של הספר עוסק במיתולוגיה הוולשית, ובו סיפורים המשמרים בחלקם את דרך החשיבה הקלטית, המערבת בסיפור אחד, ובטבעיות גמורה, יסודות של עולם המציאות ועולם הדמיון. בסיפורים אלה, שחלקם הם מן העתיקים בסיפורי האי הבריטי, גם מופיעה לראשונה דמותו של ארתור, אך עדיין לא עם כל המאפיינים המוכרים שלו.

 

החלק השני מביא בקצרה את עלילת היצירה המפורסמת 'ביאוולף' (מן המאה ה-8 לספירה), הנחשבת לחשובה מבין היצירות שנכתבו באנגלית עתיקה. זהו אפוס אנגלו-סקסוני המתאר את שורשיהם הקדומים של העמים הגרמאניים תושבי סקנדינביה שצאצאיהם היגרו ברבות הימים לאי הבריטי.

 

 

החלק השלישי מתאר את ההיסטוריה של בריטניה כפי שנכתבה בידי ההיסטוריון ג'פרי ממוֹנמוּת' במאה ה-12. ג'פרי, ולשי במוצאו, מנסה לבנות בסיפוריו ההיסטוריים-מיתולוגיים תשתית לסיפור לאומי, מעין מיתוס מכונן של האומה הבריטונית (הבריטית לעתיד). כאן נקבעה דמותו הידועה של ארתור, המלך הלוחם, המקים בחצרו מסדר אבירים ומרחיב את גבולות הממלכה הבריטונית.

 

החלק הרביעי והאחרון מביא - על קצה המזלג – סיפורים מתוך מחזור אגדות המלך ארתור כפי שהתפתחו והתגבשו במהלך המאות 12-15. כאן מופיעים כל השמות הידועים מסיפורי המלך ארתור –גוויניבר אישתו של ארתור, מרלין המכשף, לנסלוט האביר, מאהבה של גוויניבר, וכמובן אקסקליבור, חרב הפלאים של ארתור. כאן ניכרים גם היסודות הנוצריים שנוספו לסיפורים אלה, במיוחד בדמותו של גלהד ובעלילות חיפוש הגביע הקדוש.

 

לספר נוספו הקדמה ואחרית דבר מאת יהודה ליטני, שחיבר יחד עם לבנה ליטני את המיתולוגיה האירית.

 

דאנאקוד: 396-314   מסת"ב: 965-521-010-3

 

eng

 

 

 

 

 

 

 

גודל: 15.5*21 ס''מ
מספר עמודים: 305
מחיר: 109 ש''ח
כריכה: קשה
 

קטלוג