לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

coverEmunot

גודל: 23*23 ס''מ

מספר עמודים: 271

מחיר קטלוגי: ₪109

כריכה: קשה

 

ספר המאגיה והמסתורין

מחתולים שחורים ועד כוכבים נופלים

 

 

מדוע אסור לסרק תינוק לפני שצמחו כל שיניו? אילו פרחים לא מביאים לחולה? האם מומלץ לתת נעליים במתנה? איך נעזרים ברגל של ארנבת או בשן של גירית, והאם 13 הוא מספר טוב או רע? בספר המאגיה והמסתורין תמצאו תשובות לכל השאלות האלה ועוד מגוון בלתי נדלה של אמונות ושיטות מסתוריות: על חתולים שחורים ועין הרע, על מספרי מזל וימים מיוחדים, על יצורי קסם ורוחות רפאים, על כוחם של צבעים וצמחים מקודשים – בקיצור, על כל מה שעשוי לשפר את מזלנו, או (טפו, טפו, טפו) לחרוץ את גורלנו.

 

מאז ומעולם ניסה האדם לשנות את המהלך הרגיל של האירועים בשיטות שונות ומשונות; להשפיע על כוחות הטבע, לחזק את המזל הטוב, לבלום את המזל הרע ולהזיק לאויבים. שיטות אלה אינן נחלתם הבלעדית של מכשפות או בעלי כוחות על טבעיים. גם אנשים רגילים מפעילים אותן, או מנסים לעשות זאת, כמעט מדי יום ביומו: בהצלבת אצבעות, באמירת המילה הנכונה, בנקישה על עץ או ביריקה (לא עלינו).

 

יחיעם פדן, מומחה לספרות נוער, כתב וערך ספרים ואנציקלופדיות, ובהם 'ספר הדגלים השלם' ו'ספר הכלבים השלם' בהוצאת מפה, 'תל-אביב-יפו – מדריך הרחובות' ו'אנציקלופדיה 2000'. יעל ענבר, סופרת ומתרגמת, היא ידענית בתחום תורת הנסתר ומחברת הספר 'תעשה עומד על הראש'. אבנר הברפלד, מעצב הספר, הוא עורך גרפי ומעצב של עיתונים, מגזינים וספרים, ובהם 'רק ימים טובים' בהוצאת מפה.

 

דאנאקוד: 396-335     מסת"ב: 965-521-029-4 

 

coverEmunot 

  

 

 

 

 

 

קטלוג