לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

 

flowersBig

גודל: 14*23 ס"מ

מספר עמודים: 208

מחיר קטלוגי: ₪98

כריכה: רכה איכותיתמדריך מפה לטיולי פרחים

מסלולים עם צבע, טיולים לכל עונות השנה

פינות חמד פרחוניות שליקטו וערכו אבי שמידע והגר לשנר

 

טיול טוב יכול להיות הרבה יותר מנוף יפה ושרידים קדומים. הוא יכול להיות כל אלה, וגם שפע של פרחים בשלל צבעים וסיפורים מרתקים על החיים המופלאים שלהם. מדריך מפה לטיולי פרחים הוא ספר ראשון מסוגו בישראל, המיועד לאוהבי פרחים ולאוהבי טיולים שרוצים לגוון את טיוליהם בהרבה צבע.

 

המחברים, אבי שמידע והגר לשנר, מובילים אותנו במסלולי טיול המגיעים אל פינות חמד של טבע פורח במלוא הדרו. בדרך אנו מגלים את סודותיהם הכמוסים של פרחי ישראל: למה הפרח של הרקפת הפוך, מה עושים זכרי הדבורים באירוס ירוחם, מדוע נסגרים פרחים רבים עם רדת הערב, מה מרוויחים זכרי הדבורים המתפתים להזדווג עם פרחי הדבורנית ועוד.

 

מדריך מפה לטיולי פרחים הוא ספר נוסף בסדרת מדריכי מפה, עם 41 מסלולי טיולים, מפות מפורטות, מבחר גדול של תמונות צבע מרהיבות, מידע על אתרים מעניינים ליד המסלולים, ונספחים, בהם מילון מונחים ומגדיר צמחים.

 

 

אבי שמידע, פרופסור לאקולוגיה ולבוטניקה באוניברסיטה העברית בירושלים. הוא המייסד והמנהל של מרכז רת"ם (מרכז המידע לצמחי ארץ ישראל; פרויקט משותף של החברה להגנת הטבע והאוניברסיטה העברית), וחיבר עשרות מאמרים ושבעה ספרים על הצומח של ארץ ישראל.

הגר לשנר מלמדת בוטניקה ואקולוגיה באוניברסיטה ובקורסי הכשרה למבוגרים, למדריכים ולמורי דרך. היא פעילה במרכז רת"ם ובאגודת ידידי הגנים הבוטניים בירושלים, ומטיילת זה עשרות שנים בשבילי הארץ בעקבות הפרחים.

  

דאנאקוד: 396-251  מסת"ב: 965-7184-53-3

 

flowersBig

    

 

קטלוג