לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

 

Green_Guide

גודל: 23.5X16 ס''מ

מספר עמודים: 254

מחיר קטלוגי: ₪98

כריכה: קשה

 

להיות ידידותי לסביבה איכות הסביבה היא איכות החיים שלנו: זהו מושג הקשור לתחומים כמו כלכלה, חברה, אידיאולוגיה ופוליטיקה, אבל גם לשאלות מעשיות כגון איך לנהל את הבית ואיך לעבוד ולבלות את שעות הפנאי. לצד ניפוץ כמה מיתוסים, תמצאו כאן שפע של הצעות מעשיות, שיאפשרו לכם לתרום לסביבה בלי לוותר על פינוקי הטכנולוגיה ובלי לבצע מהפכות באורח החיים העירוני הרגיל. כתיבה: ענבל רשף

 

איכות הסביבה היא איכות החיים שלנו: המים שאנו שותים, האוכל שאנו אוכלים, האוויר שאנו נושמים, האדמה שעליה אנו חיים. איכות הסביבה היא גם החור באוזון, בירוא היערות והכחדת מיגוון המינים החיים בעולם, אפקט החממה והתחממות כדור הארץ. זהו מושג הקשור לתחומים כמו כלכלה, חברה, אידיאולוגיה ופוליטיקה, אבל גם לשאלות מעשיות כגון איך לנהל את הבית שלך, איך לעבוד ולבלות את שעות הפנאי, איך לשפר את איכות החיים שלך ולהימנע בתוך כך מפגיעה בסביבתך.

מדריך מפה לחיים ירוקים הוא תוצר של תחקיר מעמיק המוגש בלשון פשוטה ושווה לכל נפש. לבד מניפוץ מיתוסים תמצאו כאן שפע של הצעות מעשיות, המתאימות לרמות שונות של להט אקולוגי. דגש מיוחד ניתן בו לדרכי פעולה המאפשרות לתרום לסביבה בלי לוותר על פינוקי הטכנולוגיה, בלי לבזבז עמל וכסף ובלי לבצע מהפכות באורח החיים העירוני הרגיל.

עריכה: אורנה יהודיוף

דאנאקוד : מסת''ב :

Green_Guide

 

 

קטלוג