לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

 Bycs_cover_Big

גודל: 13.5*23 ס''מ

מספר עמודים: 214

מחיר קטלוגי: ₪98

כריכה: רכה

לדפדוף


 

רוכב ישראל - שביל אופניים מצפון לדרום

כתיבה: עומר יגאל    צילום: עומר יגאל, אייל הרשטיק, אורי חץ

 

המדריך מציג נתיב רכיבה רציף, ראשון בסוגו, שחוצה את הארץ מצפון לדרום. המדריך מציע 41 מסלולים, כל אחד מהם מתחיל בנקודה שבה הסתיים קודמו, ויחד הם מצטרפים לשרשרת של טיולים שמאפשרת לטייל לאורכה של ישראל, קטעים־קטעים או ברצף.

 

המדריך הייחודי מציע מסלולים שמתאימים למיגוון של רוכבים – מקטנים ועד גדולים וממתחילים ועד מקצוענים בעלי ניסיון: לכל קטע בנתיב הרכיבה הרציף של "רוכב ישראל" צורפו שתי אפשרויות רכיבה נוספות: מסלול מעגלי שמתחיל ומסתיים באותה נקודה ומאפשר להשאיר את הרכב בנקודת ההתחלה, ומסלול קצר ונוח המתאים לכל המשפחה. לכל מסלול מצורפת מפה בהירה ומפורטת ועליה מסומנות בהבלטה ובצבעים שונים שלוש אפשרויות הרכיבה באזור הטיול – הרציפה, המעגלית והמשפחתית.

 

המדריך כולל מידע רב לרוכב המתחיל והמקצועי: תיכנון של ימי הרכיבה, בחירת העונה המתאימה לרכיבה בכל מסלול, הצעות למקומות לינה – בשטח או במיבנה, רשימת הציוד הדרוש, הנחייה לרכיבה בשטח ועוד.

 

תחביב הרכיבה באופניים הולך ומתרחב. עד לפני כמה שנים היה זה "שיגעון" של מעטים, אך כיום רבים מבלים את סופי השבוע ברכיבה בחיק הטבע. במקומות רבים בארץ הוכשרו מסלולי רכיבה לאופניים, ובחלקם אף נוצרים "פקקי תנועה" של רוכבים בשבתות ובעונות מסוימות. מי שחשים שמיצו את המסלולים המוכרים ימצאו במדריך החדש שפע של הצעות למסלולים מרעננים ולאתגרים חדשים.

 

עומר יגאל, גיאוגרף ומתכנן ערים, הוא מבכירי מדריכי הטיולים בארץ. הוא היה בעבר איש החברה להגנת הטבע, וכיום הוא מנהל הגדנ"ע והטיולים בבית הספר הריאלי העברי. כמדריך הוא הוביל מאות קבוצות של מטיילים בשבילי הארץ, ברגל, בג'יפים ובאופניים.

ברוכב ישראל הוא משלב בין שתי אהבותיו – טיולים ואופניים – ולוקח את הרוכבים למסע מגוון ומרגש בין מראות הטבע והנופים שלאורך הנתיב.

          

 

דאנאקוד : 396-423       מסת''ב : 978-965-521-100-9

 

Bycs_cover_Big

 

קטלוג