לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

dogs_big

גודל: 11*22 ס"מ

מספר עמודים: 173

מחיר קטלוגי: ₪59

כריכה: רכה


 

בילוי עם הכלב

 

בעלי הכלבים הם אחת מקבוצות "המיעוטים הנרדפים", יחד עם המעשנים, הורים עם תינוקות ורבים אחרים. בחלק גדול ממקומות הבילוי והאכילה נאסרת כניסה של כלבים ובאחרים מסתכלים על בעלי הכלבים "בעין עקומה" מחשש למחלות ופרעושים שבעלי החיים עלולים להפיץ מסביב (זאת למרות שכידוע בעל החיים המסוכן ביותר לאדם מבחינת הפצת מחלות – הם בני האדם האחרים).

 

הוצאת מפה יוצאת לעזרת בעלי הכלבים ומוציאה לחנויות הספרים את מדריך מפה לבילוי עם הכלב. המדריך מרכז לראשונה את מקומות הבילוי ה"ידידותיים לכלבים" בחלוקה על פי אזורי הארץ. במדריך מופיעים מגוון הצעות לפעילויות ולטיולים עם הכלב כולל מסעדות ובתי קפה, תצפיות מרהיבות, אתרי פריחה מחממי לב, חופים, נחלים ומסלולים רטובים, ושפע מרחבים למשחק ולהשתוללות.

 

מי שנהגו להשאיר את הכלבים בבית בעת יציאה לחופשה בארץ ישמחו לגלות במדריך צימרים ובתי הארחה רבים שבהם הכלבים יתקבלו בברכה. כך הם לא יצטרכו להשאיר את הכלב מאחור עם עוגמת נפש רבה להם, לכלב וגם למי שנדרש לטפל בו בעת החופשה...

 

המדריך כולל הקדמה שנכתבה על ידי הוטרינר ד"ר אבי פצ'ו שבה "עשרת הדברות לטיפול בכלב", טעויות אופייניות של בעלי כלבים, המלצות לתזונת הכלב, התמודדות עם טפילים ומחלות, המלצות לקליטת גור חדש בבית ואיך להקל את ההתאקלמות עליו ועל בני המשפחה הותיקים, אלרגיה של כלבים מסיבות סביבתיות או תורשתיות, פרק מיוחד: עזרה ראשונה לכלבים – ההבדל בין חיים ומוות, הסבר על תרומת הטיול והפעילות הגופנית לבריאותו הפיסית והנפשית של הכלב והכנת הכלב לחום וללחות של עונת הקיץ.

 

דאנאקוד: 396-408   מסת"ב: 965-521-089-8

 

dogs_big

 

 

 

קטלוג